Wyszukiwarka tras rowerowych – nowe narzędzie dla miłośników kolarstwa!

20/08/2021

Na stronie sklepu CentrumRowerowe.pl, należącej do Dadelo S.A., zostało uruchomione nowe narzędzie dedykowane miłośnikom jazdy na dwóch kółkach. Wyszukiwarka tras rowerowych to obszerna baza licząca aktualnie ponad 100 tras i szlaków w całej Polsce. Jest odpowiedzią na widoczny wzrost zainteresowania aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Odbiorcy strony CentrumRowerowe.pl to osoby, dla których spędzanie wolnego czasu na dwóch kółkach jest przyjemnością. Przygotowany projekt jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników poszukujących inspiracji do poznawania Polski na rowerze. Proste wyszukiwanie, obszerna baza informacji oraz malownicze zdjęcia sprawiają, że wyszukiwarka tras rowerowych jest narzędziem, które pozwala na wybór najbardziej atrakcyjnych dla siebie szlaków, dostosowanych do indywidualnych preferencji. Wspólnie promujemy turystykę i udowadniamy, że ciekawe miejsca można znaleźć wszędzie.

Intuicyjne narzędzie kierowane jest zarówno do zaawansowanych kolarzy, miłośników bikepackingu i mikrowypraw, jak również osób decydujących się na rekreacyjną przejażdżkę po okolicy. Szczegółowe oznaczenie parametrów takich jak czas potrzebny na przejazd typ roweru, czy nawet rodzaj nawierzchni, pozwala na wybór trasy dostosowanej do indywidualnych preferencji. Istnieje możliwość filtrowania również pod względem regionu, oczekiwanego dystansu oraz poziomu trudności. Wyszukiwarka wychodzi też naprzeciw rodzicom, którzy w prosty sposób mogą sprawdzić czy dana trasa nadaje się na przejażdżki z dziećmi.

Rozbudowana wyszukiwarka tras rowerowych jest unikatowym narzędziem, które umożliwia dokładne przygotowanie się do wybranej drogi. Opis propozycji nie ogranicza się do informacji dotyczących przebiegu szlaku. Planowanie wyprawy ułatwia mapa ze śladem GPX, dzięki czemu istnieje możliwość dokładnego zweryfikowania przebiegu zaproponowanej drogi.

W opisach użytkownicy znajdą praktyczne tipy dotyczące dojazdu do miejsca startu, miejsc noclegowych, a nawet lokalnej kuchni. Szczegółowe objaśnienia mijanych atrakcji turystycznych dają użytkownikom możliwość optymalnego zaplanowania czasu całej wyprawy.