O spółce

Dadelo S.A. specjalizuje się w sprzedaży rowerów, akcesoriów i części rowerowych przez Internet. Dystrybucja prowadzona jest za pośrednictwem platform CentrumRowerowe.pl oraz Dadelo.pl. Spółka ma stabilną pozycję w swojej branży, co jest solidnym fundamentem do budowania i realizowania strategii rozwoju. 

Oferta należących do spółki sklepów internetowych skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, obejmującej profesjonalnych kolarzy oraz rowerzystów amatorów. Katalog produktów jest sukcesywnie uzupełniany, także o sprzęt i odzież dla osób uprawiających szeroko pojęty sport, co jest odpowiedzią na zróżnicowane oczekiwania klientów. Portfolio obejmuje czołowe marki zewnętrzne i własne. 

Sprawna i nowoczesna logistyka

> 90%
< 2 dni
do 2,500
6000 m2
225
~24%

Posiadany know-how, zaczerpnięty z bogatego doświadczenia Oponeo, pozwala na podejmowanie działań podnoszących wydajność i bezpieczeństwo. Jednym z nich jest dbanie o efektywną logistykę, do czego niezbędne jest korzystanie z nowoczesnych rozwiązań. Pełne zintegrowanie na każdym poziomie procesów logistycznych oraz zastosowanie wielomodułowego systemu SAP klasy ERP umożliwiają realizację większej liczby zamówień, a także budowanie pozytywnych relacji z klientami, opartych na satysfakcji i zaufaniu. 

Strategia Spółki zakłada dalszy rozwój w tym obszarze, obejmujący m.in. zwiększenie powierzchni magazynowej. Obecnie zajmuje ona 2000 m2, a docelowo będzie to 6000 m2

Nowoczesne zaplecze techniczne 

Jednym z podstawowych atutów spółki jest silnie rozwinięty dział IT. Jego działania opierają się w dużej mierze na własnych rozwiązaniach, opracowywanych z najwyższą dbałością o wysokie standardy. Zespoły wykwalifikowanych deweloperów dbają o wdrażanie najnowocześniejszej architektury i metodyki informatycznej, a także spójność wykorzystywanych technologii.   

Bezpieczeństwo danych, analityka jakościowa, performance oraz zadowolenie użytkownika – aspekty kluczowe dla działania spółki poruszającej się w branży e-commerce stoją na najwyższym poziomie.

Efektywny marketing 

Spółka Dadelo S.A. prowadzi szereg skutecznych działań marketingowych, których celem jest nie tylko maksymalizacja zysków, ale również budowa wizerunku marki i jej świadomości wśród klientów.  

Połączenie efektywnych kampanii SEM oraz szeroko zakrojonych działań SEO pozwala na zachowanie balansu między ruchem płatnym a organicznym. Jesteśmy obecni w Social media – na Facebooku, Youtube oraz Instagramie obserwuje nas blisko 50 tysięcy osób. 

Istotnym aspektem działań marketingowych marki jest również obecność w sporcie amatorskim. Liczne akcje sponsoringowe obejmujące zawodników, amatorskie wyścigi oraz interesujące wyprawy, budują związaną z marką społeczność rowerową.