Michał Paluta ambasadorem marki EYEN – współpraca z centrumrowerowe.pl

26/03/2021

CentrumRowerowe.pl należące do spółki Dadelo S.A. nawiązało współpracę z zawodnikiem nowozelandzkiej drużyny Global 6 Cycling, Michałem Palutą. Owoce wspólnych działań można śledzić na blogu, kanale YouTube jak i w mediach społecznościowych sklepu Centrumrowerowe.pl oraz sportowca.

Michał Paluta to utytułowany kolarz szosowy, który ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z największych osiągnięć młodego sportowca jest niewątpliwie tytuł mistrza Polski w wyścigu ze startu wspólnego, zdobyty w 2019 roku. Mimo tego, że na co dzień sportowiec jeździ na rowerze szosowym, poza sezonem zamienia go na przełajowy i wyrusza w trasę.

W przerwach od startów Michał Paluta będzie dzielił się fachowymi poradami oraz swoim doświadczeniem, pomagając i jednocześnie inspirując miłośników dwóch kółek. Już teraz czytelnicy bloga CentrumRowerowe.pl mogą przeczytać wpisy o jego wskazówkach dotyczących treningu wysokogórskiego na rowerze czy najciekawszych odcinkach Majorki, które warto pokonać. Kolarz wystąpił również w odcinku poświęconym butom szosowym na rower, opublikowanym na oficjalnym kanale CentrumRowerowe.pl na YouTube. Opowiadał w nim o rodzajach i typach zapięć.

Michał Paluta jest wielkim autorytetem w dziedzinie kolarstwa, dlatego rola ambasadora polskiej marki Eyen, należącej do Dadelo S.A. przypadła właśnie jemu. Osobiście testuje i recenzuje ubrania rowerowe oraz akcesoria należące do poszczególnych kolekcji, a jego rzetelne opinie publikowane w mediach społecznościowych przekonują wielu rowerzystów, że warto zaufać rodzimej marce.

Wszystkie osoby chętne do tego, aby skorzystać z poleceń znanego kolarza, mogą użyć specjalnego filtru, dostępnego na stronie sklepu CentrumRowerowe.pl. Wchodząc w zakładkę „odzież i kaski” można wybrać go spośród dostępnych filtrów znajdujących się po lewej stronie. Zainteresowanym ukażą się wówczas produkty rekomendowane przez Michała Palutę.