Nowa kolekcja marki Eyen na sezon 2021

17/05/2021

Najnowsza kolekcja Eyen skierowana jest do kolarzy, którzy szukają dobrej jakości ubrań oraz akcesoriów w rozsądnej cenie.

Seria obejmuje głównie ubrania kolarskie. Dostępne są także części, takie jak błotniki oraz akcesoria – np. lampki czy narzędziowniki rowerowe. Wyróżniają się one przemyślanymi rozwiązaniami, które znacznie zwiększają komfort cyklisty. Oświetlenie wyposażono w mocne diody, a w jednym z modeli dostępny jest także czujnik samodzielnie dostosowujący moc świecenia do aktualnych warunków. Przy produkcji odzieży zastosowano włoskie materiały gwarantujące wysoką trwałość. Nie bez znaczenia jest także unikalne wzornictwo, dobrze pasujące do różnych stylizacji. Za przykład posłużyć mogą skarpetki z unikalnymi, zabawnymi grafikami nawiązującymi do kultury kolarzy – np. „Coffee ride” lub „500 WAT jedną nogą”.

Podstawę aktualnej kolekcji stanowią trzy linie produktów – Rhythm, Groove i Gain, składające się z koszulek i spodenek kolarskich. Powstały one z myślą o początkujących, a także średniozaawansowanych kolarzach.

Seria Rhythm wyróżnia się swobodnym krojem, który sprawdzi się przy różnych rodzajach kolarstwa, natomiast do linii Gain należą najbardziej dopasowane ubrania w całej kolekcji. Ubrania z rodziny Groove przeznaczone są dla riderów MTB.

Nowa odzież kolarska marki Eyen szyta jest w Polsce. Cechują ją dopasowany krój i dobra oddychalność, które znacznie poprawiają komfort jazdy oraz aerodynamikę. Na gorszą pogodę i treningi w deszczu odpowiednim wyborem będzie kurtka Eyen Imber wykonana z wodoodpornego materiału. Jej niezaprzeczalną zaletę stanowi możliwość zwinięcia do wewnętrznej kieszeni, co ułatwia przewożenie.

W ofercie znaleźć można również skarpetki, zapewniające dużą wygodę. Do ich wykonania wykorzystano wyprodukowany na Słowacji polipropylen, który wyróżnia się wysoką oddychalnością oraz właściwościami bakteriostatycznymi. Płaskie szwy nie powodują otarć ani podrażnień.

Wśród propozycji marki znalazła się też seria narzędziowników. To zupełna nowość w portfolio Eyen. Kompaktowe rozmiary i wytrzymałe materiały – stal oraz aluminium, z których je wykonano, sprawiają, że będą służyć długie lata do naprawiania drobnych usterek w podróży. Dostępnych jest sześć modeli różniących się między sobą wyposażeniem – niektóre oferują śrubokręty i klucze imbusowe, inne dodatkowo skuwacz do łańcuchów, a nawet klucze oczkowe czy łyżkę do opon.

Eyen to polska marka odzieży i akcesoriów przeznaczonych dla rowerzystów należąca do Dadelo S.A. Wszystkie modele dostępne są na stronie CentrumRowerowe.pl.