Bartosz „Huzar” Huzarski we współpracy z centrumrowerowe.pl

01/03/2021

Tegoroczna współpraca z kolarzem szosowym Bartoszem Huzarskim to kontynuacja relacji sportowca z CentrumRowerowe.pl. Sklep należący do spółki Dadelo S.A. w marcu 2021 roku, kolejny już raz nawiązał współpracę z Bartoszem. Celem akcji jest wsparcie sportowca w jego działalności,
a także dostarczanie klientom sklepu jeszcze większej ilości wartościowych informacji oraz praktycznych porad na temat zarówno sprzętu, jak i samej jazdy na rowerze.

Efekty wspólnych działań można śledzić na blogu CentrumRowerowe.pl oraz na kanale YouTube. Bartek regularnie dostarcza treści eksperckie na bloga i aktywnie się na nim udziela, natomiast w ramach materiałów video nagrane zostały filmy na temat produktów dla najmłodszych oraz film instruktażowy „Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze?”. Dzięki współpracy sklepu rowerowego z doświadczonym, profesjonalnym kolarzem, klientom dostarczane są zarówno inspiracje i motywacja do działania, jak i duża dawka wiedzy. Artykuły na blogu oraz filmy na kanale YouTube stanowią wysokiej jakości materiały edukacyjne.

W ramach współpracy Bartosz Huzarski również testuje, sprawdza i ocenia produkty, tworząc szeroką bazę polecanego sprzętu sportowego. Klienci zainteresowani jego rekomendacjami mogą ich szukać na stronie CentrumRowerowe.pl pod filtrem „Bartosz Huzarski poleca”. Filtr ułatwia klientom dotarcie do ofert, które kolarz ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę ekspercką rekomenduje sportowcom.

Bartosz „Huzar” Huzarski swoją przygodę z kolarstwem rozpoczął 26 lat temu. W swojej karierze wygrywał kolejne wyścigi oraz zdobywał liczne nagrody. Za najważniejsze punkty jego sportowej kariery uważa się między innymi dwukrotne zwycięstwo w wyścigu po tytuł najlepszego górala TDP, drugie miejsce na etapie Giro d’Italia oraz trzecie miejsce na etapie Vuelta Espana. Ponadto Huzar jest założycielem akademii kolarskiej Huzar Bike Akademy, w ramach której prowadzi treningi dla najmłodszych podopiecznych, a także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze starszymi rowerzystami, zarówno na poziomie amatorskim jaki i profesjonalnym.