Dadelo strategicznym partnerem Rowerowej Stolicy Polski 2021

Ruszyły treningi przed oficjalnym startem rywalizacji o przechodni Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021, organizowanej przez Urząd Miasta Bydgoszczy. Spółka Dadelo, właściciel sklepu centrumrowerowe.pl, została strategicznym partnerem wydarzenia i przekazała nagrody dla jej uczestników. Wśród nich znajdują się m.in. 2 rowery marki Kellys, a także okulary i kurtki Eyen. W tym roku odbywa się trzecia edycja akcji.

Aby przyłączyć się do zabawy należy pobrać darmową aplikację „Aktywne Miasta” (wcześniej „Rowerowa Stolica Polski”), stworzoną na potrzeby rywalizacji. Za jej pośrednictwem zbierane są przejechane przez rowerzystów kilometry, które po przeliczeniu na punkty trafiają na konta zgłoszonych do akcji miast. Przechodni Puchar Rowerowej Stolicy Polski otrzyma miasto sklasyfikowane na pierwszym miejscu w tabeli końcowej. W ubiegłych latach dwukrotnie tryumfowała Nowa Sól.

Nowa aplikacja

W tym roku osoby biorące udział w rywalizacji mogą korzystać z odświeżonej wersji aplikacji. Nowe nazwa oraz logotyp mają lepiej oddawać ideę akcji, jaką jest propagowanie aktywnego trybu życia. Pojawiło się także kilka niedostępnych wcześniej funkcjonalności. Wśród nich wymienić można tracker znajomych oraz dostęp do dodatkowych statystyk. Rowerzyści będą mogli kontynuować przerwany trening, a najbliższa aktualizacja umożliwi również import treningów z urządzeń Garmin. Nowością jest także anglojęzyczna wersja aplikacji – warto zaznaczyć, że punkty dla wybranej społeczności lokalnej można zbierać z każdego miejsca na świecie.

Harmonogram

21.03 – 21.05 Oficjalny trening

01.06 – 30.06 Rywalizacja o przechodni Puchar Rowerowej Stolicy Polski


Przeczytaj więcej o wydarzeniu na blogu Centrum Rowerowego.

Pobierz darmową aplikację TUTAJ.