Centrum Rowerowe nawiązało współprace z Bartoszem Huzarskim i Michałem Palutą

Bartosz Huzarski oraz Michał Paluta to kolarze szosowi, którzy w najbliższych miesiącach będą dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą z klientami sklepu centrumrowerowe.pl. Wynikiem wspólnych działań będą m.in. eksperckie artykuły na blogu oraz filmy na kanale YouTube Centrum Rowerowego. Ekspertów będzie można również zobaczyć na zdjęciach promujących produkty marki Eyen.

Bartosz Huzarski jest utytułowanym kolarzem, odznaczonym Brązowym Krzyżem Zasługi. Reprezentował zespół Bora-Argon 18 (UCI Professional Continental) oraz zaliczył udane starty w m.in. Giro d’Italia, Vuelta a España oraz Tour de France. Po zakończeniu zawodowej kariery sportowej skoncentrował się na aktywnym promowaniu swojej dyscypliny wśród dzieci i dorosłych, czego efektem jest powstanie akademii kolarskiej – Huzar Bike Academy.

Michał Paluta to młody zawodnik, mający na koncie tytuł mistrza Polski ze startu wspólnego w 2019 roku. Należy do kontynentalnej grupy z Nowej Zelandii UCI Global 6 Cycling, wcześniej reprezentował zespół CCC.  


Zobacz: OREKA O5 – test Bartosza Huzarskiego!

Zobacz: Blog rowerowy Centrum Rowerowego